Parafia Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu  Parafia Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu
 Strona główna Porządek nabożeństw Życie parafialne Kontakt
Konkursy dla najmłodszych
konkursy
Tak często nasi najmłodsi są niezauważani, a to przeszkadzają, a to biegają po kościele w czasie nabożeństw. Choć często jest to wina drosłych to nie znaczy, że nie powinni tu być.
Pan Jezus pragnie mieć koło siebie wszystkie dzieci. I te, które zasłuchane wpatrują się w tabernakulum i te, które czasem swoim zachowaniem niosą odrobinę rozproszenia.
Pragniemy zaprosić rodziców wraz z dziećmi (w róznym wieku) do wspólnej zabawy - zabawy konkursowej, która czasem pouczy, przypomni niedzielną Ewangelię, a co najważniejsze zachęci dziecko do zaangażowania się w dobrym wspólnym dziele jakim jest wychowanie w wierze.
W tej zakładce spotkamy różne zadania konkursowe dla dzieci. Pomóżcie im Drodzy Rodzice, by ta zabawa przyniosła i Wam i Waszym dzieciom chwilę wytchnienia a przy okazji możliwość rozmowy z dzieckiem o sprawach Kościoła i wiary.
Każdy konkurs, jak to zazwyczaj bywa, będzie z Nagrodą Główną. Niestety, tylko dla jednego wylosowanego szczęśliwca. Zdecyduje o tym nasza "maszyna losująca".
Za zgodą Rodziców umieścimy na stronie parafialnej zdjęcia naszych najmłodszych zdobywców Nagrody Głównej.
A zatem do dzieła!


Przed nami zadanie konkursowe nr 13

Drogie dzieci! Przed nami kolejne zadanie. Mówi się, że 13-tka to pechowa liczba. Ale nic mylnego. 13 -tka to 13-te zadanie konkursowe. Jakie będzie? Czas pokaże. Warto zaglądać i czekać na zadanie do wykoania.


Nagrodę Główną w zadaniach konkursowych zdobyli:

Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs Konkurs czerwcowy konkursy konkursy konkursy Konkurs Filmowy konkursy konkursy konkursy  konkursy  konkursy konkursy


Menu

Strona główna
Historia
Duszpasterze
Porządek nabożeństw
Kancelaria Parafialna
Życie Parafialne
Intencje Mszalne
Ogłoszenia Parafialne
Felietony
Kraina Łagodności
Grupy Parafialne
Powołania
Galeria
Ciekawe strony
Konkursy dla najmłodszych
Parafia na YOUTUBE
Ciekawy film
Kontakt© 2004 - 2011 Parafia Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu
Al. Jana Pawła II 10, 06-300 Przasnysz, tel. (29) 752 39 93

www.opoka.org.pl